تبلیغات
صلح آوران - مسابقه هلال و رسانه در کرمان برگزار می شود
تلاش برای صلحی پایدار و جهانی

مسابقه هلال و رسانه در کرمان برگزار می شود

دوشنبه 9 فروردین 1389 12:29 ب.ظ

نویسنده : محمد پورعسکری

كاووس محمودی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر كرمان:با اعلام برگزاری مسابقه رسانه و هلال‌احمر در اوائل امسال اظهار داشت: این جشنواره در یكی از حوزه‌های فعالیت جمعیت هلال احمر شامل فعالیت‌های بهداشت، درمان و توانبخشی،‌ فعالیت‌های امداد و نجات،‌ فعالیت‌های داوطلبانه،‌ فعالیت‌های سازمان جوانان و فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی و ... برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینكه در هنگام بروز حوادث و سوانح، ‌نقش رسانه‌ها در كاهش اثرات بلایا بسیار تعیین كننده و یاری دهنده است، خاطرنشان كرد: براین اساس جمعیت هلال احمر در راستای برقراری ارتباط تعاملی با اصحاب رسانه،‌ اقدام به برگزاری جشنواره سراسری فعالیت‌های رسانه‌ای در حوزه عملكرد هلال احمر كرده است.

محمودی تصریح كرد: این جشنوراه در بخش‌های ارتباطی،‌ اطلاع‌رسانی،‌ خبری، آموزشی و در حوزه‌های مطبوعات،‌ رسانه‌های دیجیتال،‌ رادیو،‌ تلویزیون برگزار می‌شود.

محمودی اظهار داشت: علاقمندان به شركت در جشنواره می‌توانند در بخش‌های رقابتی اعم از خبر،‌ گزارش،‌ مقاله‌های تألیفی،‌ ترجمه،‌ عكس‌های خبری و گزارشی و آثار خود را به ادارات جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سراسر استان ارسال كنند.

وی افزود:‌ همچنین افراد برای كسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانند به ادارات جمعیت هلال احمر شهرستان‌های استان مراجعه كنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -